Jak to vlastně celé vzniklo

Nápad na vytvoření aplikace na správu tiketů se zrodil na začátku roku 2016. Jako fanouška a aktivního hráče fotbalu mě zaujalo kurzové sázení. Rychlý prachy při minimální námaze, říkal jsem si. A tak jsem sázel. Časem, jak sázky a sporty přibývaly, jsem přestal mít přehled o tom co vsázím, ale hlavně jsem přestal mít přehled o tom kolik jsem vyhrál a prohrál peněz. A to byl problém.

Tak jsem si v Excelu vytvořil jednoduchou tabulku do které jsem zapisoval základní údaje jako jsou jméno vsazené události, sázka, samotný důvod vsazení atd... Jenže jsem člověk líný a tak bylo pro mě zapisování tiketů do tabulky ukrutně nudné. I když jsem věděl, že mi to utrpení může být k něčemu dobré, tak jsem se nedokázal k tomu takříkajíc dokopat. Proto jsem začal vymýšlet způsob, jak si práci se zapisováním tiketů ulehčit. Bohužel moje dovednosti s Excelem jsou minimální, takže jsem nic kloudného v Excelu nevymyslel. Jelikož se věnuji ve volném čase programování rychlovarných konvic , začal jsem uvažovat o vytvoření aplikace, která by uměla především snadno přidat tikety v lepším případě i automaticky tikety zanalyzovat a poskytnout mi zpětnou vazbu.

A tak vznikla aplikace bDiary. Zpočátku to byl jen aplikace pro mé soukromé účely, pak jsem si ale uvědomil, že spousta sázkařů řeší ten stejný problém, jako jsem řešil já. Problém, že by rádi měli přehled o tom kolik v sázkách protočí peněz, ale hlavně by se rádi neustále chtěli v sázení zlepšovat. Logickým krokem bylo založení webu www.bdiary.eu, kde aplikaci do dnešních dnů zdarma provozuju a ve svém volném čase neustále vylepšuju. A to vše proto, aby uměla co nevíce funkcí, které nám sázkařům ulehčí život a umožní vydělat více peněz.

Bigup

Poděkování patří především těmto lidem, bez kterých by tento projekt byl v lepším případě poloviční, v horším by byl jen ve formě jednoduché tabulky v Excelu.

Vyzkoušet zdarma